Drageid leirskole
7748 Sætervik
Tlf: +47 72 57 75 18

 

Etter en fjelltur på Sætervika, legger leirskoledeltakerene ut på Drageidmarsjen, en 8 km lang løpetur med ryggsekk. Her kjemper elever om å komme inn på bedre tider enn storesøsken og lærere. 

De som velger å gå tilbake til leirskolen har muligheten til å se på det mangfoldige dyrelivet!

Under hele oppholdet jobber elevene med å overvinne negative tanker/følelser for å få frem sitt beste potensiale under ulike utfordringer.  Drageidmarsjen har blitt en utfordring elevene legger mye energi i for å gjennomføre på best mulig måte. Vi blir imponert!

Klikke på lenken, og du skjønner hva vi mener ;) Drageidmarsjen.mov

Her er de beste løpetidene for i år:

 

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2017

 
 
 

Gutter

       

Jenter

       

NAVN

TID

 

SKOLE

 

NAVN

TID

 

SKOLE

 

Henrik

30.03

 

Åsvang

 

Tiril G

36.15

 

Vik

 

Kris SW

30.20

 

Ila

 

Solveig W G

36.40

 

Verdalsøra

 

Vegard L B

33.43

 

Egge

 

Martine E

38.30

 

Vik

 

Marius S

34.23

 

Egge

 

Maria

38.49

 

Ila

 

Magnar R P

34.41

 

Egge

 

Ragnhild

41.27

 

Aune

 

Simon H S

34.42

 

Stadsbygd

 

Iselin E

41.39

 

Vik

 

Mattias

35.38

 

 

Sofie

41.42

 

Ila

 

Mathias

35.45

 

Tonstad

 

Nora

41.55

 

Singsaker

 

Sivert M

36.54

 

Egge

 

Petronella

41.55

 

Singsaker

 

Eivind

37.14

 

Aune

 

Ragne

42.13

 

Aune

 

Brian V H

37.36

 

Egge

 

Amalie

43.35

 

Stadsbygd

 

Erfan

38.37

 

Ila

 

Ella L

43.46

 

Egge

 

Odd M

38.47

 

Ila

 

Julie B

43.46

 

Egge

 

Marius J

38.55

 

Tonstad

 

Embla

43.46

 

Hommelvik

 

Odin G

39.00

 

Steindal

 

Lisa

44.12

 

Uke 36 helg

 

Tobias T

39.25

 

Steindal

 

Marita

44.39

 

Ila

 

Trym

39.37

 

Hommelvik

 

Anne Randi

45.00

 

Steindal

 

Karl

39.45

 

Beistad

 

Sara

45.08

 

Kattem

 

Lorns F

40.53

 

Stadsbygd

 

Nora

45.34

 

Aune

 

Morten A H

40.53

 

Stadsbygd

 

Helene

46.11

 

Åsvang

 

Fredrik J

40.56

 

Aune

 

Siri

46.56

 

Uke 36 helg

 

Bastian

41.06

 

Henning

 

Gina

47.47

 

Ila

 

Tobias K

41.14

 

Hommelvik

 

Maren S A

48.37

 

Singsaker

 

Simon L

41.30

 

Steindal

 

Marit

48.58

 

Saksvik

 

Erik

41.32

 

Aune

 

Lana

49.03

 

Birralee

 

Jo

41.35

 

Hommelvik

 

Maria

49.11

 

Hommelvik

 

Oleander

41.48

 

Henning

 

June

49.12

 

Uke 36 helg

 

Fredrik

41.49

 

Ila

 

Dina

49.36

 

Saksvik

 

Axel

41.53

 

Ila

 

Ariel

49.51

 

Lauvsnes

 

Sondre

41.54

 

Uke 36 helg

 

Emma

49.59

 

Saksvik

 

Odin S

41.55

 

Steindal

 

Kristina

50.00

 

Tanem

 

August L

42.21

 

Stadsbygd

 

Johanne

50.33

 

Ila

 

Hermod

42.32

 

Uke 36 helg

 

Anastasije

50.34

 

Ila

 

Håkon

42.50

 

Sveberg

 

Åsne

50.42

 

Singsaker

 

Karl Erik

42.52

 

Ogndal

 

Ida Marie

50.46

 

Tonstad

 

William

43.10

 

Birralee

 

Synne A

50.46

 

Tonstad

 

Elias BK

43.11

 

Nidarvoll

 

Emma J

50.46

 

Tonstad

 

Robin

43.12

 

Tanem

 

Ane

50.49

 

Beistad

 

Elias A

43.18

 

Steindal

 

Leonora

50.52

 

Henning

 

Eirik

43.23

 

Saksvik

 

Margrete

50.52

 

Henning

 

Siem

43.27

 

Aune

 

Celine

50.52

 

Henning

 

Oskar G

43.31

 

Saksvik

 

Thea Sofie F

52.23

 

Stadsbygd

 

Gard N

43.52

 

Steindal

 

Juliet

52.36

 

Singsaker

 

Isak 

44.01

 

 

Maren S

52.59

 

Singsaker

 

Odin

44.09

 

Åsvang

 

Elea

53.10

 

Singsaker

 

Martin

44.37

 

Ila

 

Katherin

53.26

 

Ila

 

Julian

45.16

 

Kattem

 

Ingrid Viktoria

54.01

 

Tanem

 

Gabriel

45.21

 

Flatanger Montessori

 

Åsa

54.08

 

Uke 36 helg

 

Vebjørn

45.23

 

Saksvik

 

Sophie

54.14

 

Sveberg

 

William

45.23

 

Saksvik

 

Sigrid

54.16

 

Sveberg

 

Jakob

45.45

 

Ila

 

Pernille

54.20

 

Steindal

 

Ruben

45.48

 

Ila

 

Ine

54.22

 

Steindal

 

Daniel 

45.50

 

Birralee

 

Sapna

54.40

 

Steindal

 

Albert

45.51

 

Uke 36 helg

 

Dorthe

54.56

 

Åsvang

 

Erik F

45.52

 

Egge

 

Lone

54.56

 

Ila

 

Ebbe

46.09

 

Ila

           

Isak H

46.43

 

Stadsbygd

           

Even

46.46

 

Hommelvik

           

Marcus

46.49

 

           

Jonas A

46.55

 

Rosmælen

           

Benjamin K

47.20

 

Sveberg

           

Oliver LS

47.31

 

Nidarvoll

           

Jens

47.40

 

Tonstad

           

Martin

47.49

 

Sveberg

           

Markus TK

47.54

 

Kattem

           

Nikolai

48.05

 

Tonstad

           

Brage

48.16

 

Vikhammer

           

Håvard

48.17

 

Sveberg

           

Magnus

48.18

 

Vikhammer

           

Loke

48.36

 

Nidarvoll

           

Ørjan G

48.38

 

Egge

           

Kevin

48.39

 

Sveberg

           

Are

48.55

 

Beistad

           

Alexander

48.55

 

Beistad

           

Magnus

48.59

 

Nidarvoll

           

Gaute

49.06

 

Uke 36 helg

           

Vegard

49.11

 

Kattem

           

Isak

49.13

 

Uke 36 helg

           

Fredrik

49.28

 

Seter

           

Sebastian

49.30

 

Henning

 

Ledere

 

Julian S

49.35

 

Kattem

 

NAVN

TID

 

SKOLE

 

Balder

49.38

 

Åsvang

 

Åke

34.45

 

Tonstad

 

Herman

49.43

 

Hommelvik

 

Ivar

38.37

 

Nidarvoll

 

Daniel S

49.45

 

Kattem

 

Eskil

39.28

 

Saksvik

 

Magne

49.48

 

Tonstad

 

Janne

41.40

 

Flatanger Montessori

 

Martin

49.48

 

Tonstad

 

Lisbeth

45.10

 

Ogndal

 

Håvard

49.56

 

Seter

 

Frode

46.10

     

Sigurd

49.59

 

Singsaker

 

Maksim

46.19

 

Vik

 

Erik

50.00

 

Sandvollan

 

Pål Morten

48.15

 

Rosmælen

 



 

 Løpetider tidligere år finner du her: 

Drageidmarsj_2016.xlsx

Drageidmarsj_2015.xlsx


Del denne siden:
Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p Google+

pushlimitDrageid leirskole
7748 Sætervik
Tlf: +47 55365643

80x60 facebookFølg oss på
Facebook

instagramFølg oss på
Instagram

 

Webløsning ©2017 av Web Norge
[X] Lukk